Годишна специализирана изложба БК Румъния Satu Mare 25.04.2009

Best Baby Platinium-Box Dali (Pannon-Box Harry x Tiarra vom Kaiserfelsen)

Best Puppy BERETTA Di Villa Hunnicum (Yugo Della Cadormare x Vega del Colle Dell‘Infinito)

Best Male Junior Fawn Adriano di Casa Vernice (Ago del Colle Dell´Infinito x Daniela d´Jandilla)

Best Male Junior Brindle Paco Del Colle Dell'Infinito (Ego de Joanxichcan x Daiana Del Colle Dell'Infinito)

Best Female Junior Brindle, Best Junior, BOB Finlandia Marzonara (Elastic Ricardo x Elastic Quora)

Best veteran Mi-Vi-Si Hera (David Del Colle Dell’Infinito x Mi-Vi-Si Bella)

Best Male Fawn Quiles de Albor-Nos (Ynnerk dei Centurioni x Karina de Albor-Nos)

Best Male Brindle, Best Male Oreste di Soragna (Lino di Soragna x Vanda di Soragna)

Best Female Fawn Pannon-Box Diva (Pannon-Box Odin x Gaviola dell’Antico Squero)

Best Female Brindle, Best Female Enzia Del Colle Dell'Infinito (Ego de Joanxichcan x Peki del Colle Dell'Infinito)

Best Romanian Boxer 2009 U WILL SEE vom Kaiserfelsen (Pannon-Box Harry x Tiziana Dei Re Di Roma)

Снимки в галерията!

Пълни резултати по-долу:


 

 МЪЖКИ ПЯСЪЧНИ

YOUNG CLASS

1. CHAVAL de Casa Los Azahares - Absent
n. 20-12-2007

(Thor de Borelcan x Luna de Casa Los Azahares)
Cr.: Boxer Casa Los Azahares
Pr.: Xavi Recio

2. ADRIANO Di Casa Vernice - Excellent 1, RPJ, Best Male Junior Fawn
n. 21.01.2008

(Ago del Colle Dell´Infinito x Daniela d´Jandilla)
Cr.: Di Casa Vernice
Pr.: Igor Lukoshko

3. CIRO - Excellent 2
n. 15.06.2008

(Axel Mose x Kaory)
Cr.: Avitabile Armando
Pr.: Caldarelli Michele Antonio


INTERMEDIATE CLASS

4. QUILES De Albor-Nos - Excellent 1, CAC, Best Male Fawn
n. 15.06.2007

(Ynnerk dei Centurioni x Karina de Albor-Nos)
Cr.: Julian Serrano Alvaro
Pr.: Claudiu Adrian Din


OPEN CLASS

5. Platinium-Box BOSTON - Excellent 3
n. 22.05.2007

(Carlo Dell' Antico Squero x Festina v. Kaiserfelsen)
Cr.: Pop Florin – Platinium-Box Kennel
Pr.: Mihai Corina

6. Almadinaks TERTSET - Excellent 2
n. 15.11.2005; Ped. No. RKF 1864875

(Urkabustais Aratz x Almadinaks Teqila)
Cr: T. Sysoeva
Pr.: Igor Lukoshko

7. NICE BOY vom Kaiserfelsen - Very Good
n. 30.04.2005

(Vulvay dei Montecchi x Morgana del Colle Dell'Infinito)
Cr.: Stoboran Florin
Pr.: Stoboran Florin

8. ATHOS von Pellefeld - Excellent 1, CAC
n. 09.04.2007

(Remington von Eurozone x Flore von Der Vogelweide)
Cr.: Pelle Zsolt
Pr.: Pelle Zsolt


WORKING CLASS

9. Pannon-Box FURIO - Excellent 1, CAC
n. 20.11.2006

(Ago del Colle Dell´Infinito x Arina)
Cr.: Glázer György
Pr.: Glázer György


CHAMPIONS CLASS

10. HERAKLES Optima Grata - Absent
n. 24.06.2006

(EGO de Joanxichcan x ANTHEA Optima Grata)
Cr.: V. Novotny
Pr.: Andrzej Rama


ЖЕНСКИ ПЯСЪЧНИ

BABY CLASS

11. New Gold Box BRIANNA - Very Promising 1
n. 10.01.2009

(Dakota x Afra)
Cr.: Peaha Andreea
Pr.: Peaha Andreea

12. ZARAZA von Habox - Very Promising 2
n. 07.11.2008

(Pannon-Box Eldorado x Pannon-Box Floriana)
Cr.: Hodorogea Adrian
Pr.: Panait Andrei


PUPPY CLASS

13. ZAFIRA v. St. Bunko - Very Promising 2
n. 14.09.2008

(Black Joy Wolf x Amanda)
Cr.: Kiss Csaba
Pr.: Ardelean Lucian

14. BERETTA Di Villa Hunnicum - Very Promising 1, Best Puppy
n. 30.07.2008

(Yugo Della Cadormare x Vega del Colle Del‘Infinito)
Cr.: Lődiné Gombkötő Anita
Pr.: Lődiné Gombkötő Anita


YOUNG CLASS

15. GOLDY Black Tiger - Absent
n. 03.03.2008

(Hatarvari Apro x Bezeredi Kertalja Ugyes Armanda)
Cr.: Julean Eugen
Pr.: Bocancios Gheorghe-Virgil

16. Pannon-Box KIRA - Absent
n. 01.06.2008

(Oreste di Soragna x Pannon-Box July)
Cr.: Glázer György
Pr.: Glázer György

INTERMEDIATE CLASS

56. U2 vom Kaiserfelsen - Excellent 1, CAC

(Pannon-Box Harry x Tiziana Dei Re Di Roma)
Cr.: Stoboran Florin
Pr.: Serghie Cristian


OPEN CLASS

17. Pannon-Box DIVA - Excellent 1, CAC, Best Female Fawn
n. 14.11.2006

(Pannon-Box Odin x Gaviola dell’Antico Squero)
Cr.: Glázer György
Pr.: Glázer György

18. VELOCITA „HERTHA” vom Kaiserfelsen - Absent
n. 09.09.2007

(Pannon-Box Harry x Arina)
Cr: Stoboran Florin
Pr.: Stoboran Florin


WORKING CLASS

19. Black Devil ALIZ - Excellent 1, CAC
n. 19.09.2006

(Neutral vom Kaiserfelsen x Mio Belezza vom Kaiserfelsen)
Cr.: Nagyfeo Agnes
Pr.: Sarkozi Roland


CHAMPIONS CLASS

20. LAVAZZA Nostrum - Absent
n. 21.02.2007

(Ch. LUX. NAVAR del Tajo x ICh. OH LA LA Nostrum)
Cr.: J. Teisseyre & A. Bogucka
Pr.: S & W. Orszulak

21. MARIA ANTUANETTA PRIMA Zimerbude - Excellent 1, CAC
n. 27.06.2005

(Alshtadt Bokserberq Zoze Klode x Yastin Anastazi)
Cr.: Igor Lukoshko
Pr.: Igor Lukoshko


МЪЖКИ ТИГРОВИ

PUPPY CLASS

22. ZULU v. St. Bunko - Very Promising 1
n. 14.09.2008

(Black Joy Wolf x Amanda)
Cr.: Kiss Csaba
Pr.: Kiss Csaba

23. Bull-Box Classic IMHOTEP - Absent
n. 29.09.2008

(Hannibal Optima Grata x Tig Maistro Jasmin)
Cr.: Mogyoròdi Tamás
Pr.: Bestfang Boxers

24. Zimerbude CHAPAEV - Very Promising 2
n. 22.10.2008

(Oliver Jones von Bispus x Maria Antuanetta Prima Zimerbude)
Cr.: J. Lukoshko
Pr.: Igor Lukoshko


YOUNG CLASS

25. PACO Del Colle Dell’Infinito - Excellent 1, RPJ, Best Junior Brindle Male
n. 16.01.2008

(Ego de Joanxichcan x Daiana Del Colle Dell'Infinito)
Cr.: Alessandro Tanoni
Pr. Pop Florin

26. ROMEO de Albor-Nos - nearbitrat
n. 07.11.2007

(Ferrari De Las Arillas x Cali De Las Arillas)
Cr.: Julian Serrano Alvaro
Pr.: Claudiu Adrian Din

27. AVENGER de Rhiabox - Excellent 4
n. 30.04.2008

(Alfa Romeo vom Kaiserfelsen x Rihane vom Kaiserfelsen)
Cr.: Csatari Andrea
Pr.: Csatari Andrea

28. Black-Joy NORK - Excellent 2
n. 11.03.2008

(Hiram Optima Grata x Black-Joy Wanda)
Cr.: Keszthelyi István
Pr.: Keszthelyi István

29. THOR - Excellent 3
n. 11.11.2007

(Sultan x Lain della Val dei Nisi)
Cr.: Caldarelli Michele Antonio
Pr.: Caldarelli Michele Antonio


INTERMEDIATE CLASS

30. U WILL SEE vom Kaiserfelsen - Excellent 1, CAC, Best Romanian Boxer 2009
n. 05.05.2007

(Pannon-Box Harry x Tiziana Dei Re Di Roma)
Cr.: Stoboran Florin
Pr.: Constantin Cerasella


OPEN CLASS

31. IBSEN de la Estribera - Absent
n. 21-10-2006

(Ego de Joanxichcan x Unique de la Estribera)
Cr.: S Platero Martinez Garcia Garcia
Pr.: Toon Bongers

32. ORESTE di Soragna - Excellent 1, CAC, Best Male Brindle, Best Male
n. 23.09.2006

(Lino di Soragna x Vanda di Soragna)
Cr.: Allevamento di Soragna
Pr.: Ivan Trevisan


WORKING CLASS

33. ALFA ROMEO vom Kaiserfelsen - Excellent 1, CAC
n. 01.12.2005

(WCh Rudy dell Alfiere x Pannon-Box Hedi)
Cr.: Stoboran Florin Mihai
Pr.: Milea Ioana

34. OWEN - Absent
n. 06.11.2005

(Maik x Megan degli Scrovegni)
Cr.: Cuomo Adolfo
Pr.: Avitabile Armando


CHAMPIONS CLASS

35. ICh. GARIBALDI Nostrum - Absent
n. 11.04.2003

(ICh. APOLLO von D’high-Quick x ICh. FIN DE SIECLE Nostrum)
Cr.: A. Bogucka & J. Teisseyre
Pr.: S & W. Orszulak

57. KINO de Villa Astur - Excellent 1
n. 21.03.2006

(Rudy di Quartirolo x Reika dei Montecchi)
Cr.: de Villa Astur, Belen Vina
Pr.: Stoboran Florin


ЖЕНСКИ ТИГРОВИ


BABY CLASS

36. Platinium-Box DALI - Very Promising 1, Best Baby
n. 24.11.2008

(Pannon-Box Harry x Tiarra vom Kaiserfelsen)
Cr.: Pop Florin
Pr.: Pop Florin

37. ETONNANTE QUE ALFA vom Despa-Ira - Very Promising 4
n. 01.01.2009

(Alfa Romeo v Kaiserfelsen x Deea v Despa-Ira)
Cr.: Mincu Mirela
Pr.: Mincu Mirela

38. ETOILE DANS LA NUIT vom Despa-Ira - Very Promising 3
n. 01.01.2009

(Alfa Romeo v Kaiserfelsen x Deea v Despa-Ira)
Cr.: Mincu Mirela
Pr.: Mincu Mirela

39. PLAY MATE od Djevija - Very Promising 2
n. 06.01.2009

(Future vom German Dream x Dakota Della Cadormare)
Cr.: Daniel Borosdjevi
Pr.: Lődiné Gombkötő Anita


PUPPY CLASS

40. XERONEMA Benignus - Absent
n. 02.08.2008

(FUTURE vom German Dream x MARGOT Benignus)
Cr.: Kusmierski A & K
Pr.: Katarzyna Kusmierski


YOUNG CLASS

41. Bestfang-Box DELFINA - Absent
n. 18.03.2008

(Jacinto D'Jandilla x Bull-Box Classic Blondie)
Cr.: Nemeth Ferenc Norbert
Pr.: Beczy Bernadett

42. COCAINE von Jess Box - Excellent 2
n. 25.07.2008

(Elmonte's Chianti x Anava Marihuana)
Cr.: Jessica Brzezinski
Pr.: Jessica Brzezinski

43. RONA de Albor-Nos - nearbitrat
n. 07.11.2007

(Ferrary de Las Arillas x Cali de Las Arillas)
Cr.: Julian Serrano Alvaro
Pr.: Claudiu Adrian Din

44. YAMASHA vom Kaiserfelsen - Excellent 4
n. 17.04.2008

(Alfa Romeo vom Kaiserfelsen x La Bette vom Kaiserfelsen)
Cr.: Stoboran Florin
Pr.: Papp Attila

45. Pannon-Box MI AMORE - Excellent 3
n. 26.05.2008

(Pannon-Box Odin x Gaviola dell’Antico Squero)
Cr.: Glázer György
Pr.: Glázer György

46. FINLANDIA Marzonara - Excellent 1, RPJ, Best Junior Brindle, Best Junior, BOB
n. 29.12.2007

(Elastic Ricardo x Elastic Quora)
Cr.: Marzonara kennel
Pr.: Marzonara kennel


INTERMEDIATE CLASS

47. PILAR Di Noi Vincere - Absent
n. 09.08.2007

(Kraus de Fralocasti x Quinivert Di Noi Vincere)
Cr.: SM Bongers vd Mee
Pr.: SM Bongers vd Mee & Toon Bongers

48. EVI Dell Asia Dell Erta - Excellent 1, CAC
n. 04.10.2007

(Biaggio Della Conca Di Anguis x Enzia Del Colle Dell'Infinito)
Cr.: Erasmo Bisbiglia
Pr.: Lődiné Gombkötő Anita


OPEN CLASS

49. OLIVIA DIVA von Alana - Absent
n. 29.04.2007

(Justice For All v. Alana x Atena van Igorwald)
Cr.: Ghicuță Alexandru
Pr.: Milea Ioana

50. SORAYA - Excellent 1, CAC
n. 03.06.2006

(Alberto della Cardomare x Penny del Ducato di Bergamo)
Cr.: Del Ducato di Bergamo, Italia
Pr.: Del Ducato di Bergamo, Italia

51. DAIANA Del Colle Dell’Infinito - Absent
n. 10.04.2003

(Iron Dell'Antico Squero x Quinta Del Colle Dell'Infinito)
Cr.: Alessandro Tanoni
Pr.: Alessandro Tanoni

52. Marzonara DIDA - Excellent 2
n. 02.06.2007

(Segundo del Colle Del'Infinito x Evelin del Colle Del Infinito)
Cr.: Sávolt Neményi Szilvia
Pr.: Pelle Zsolt


WORKING CLASS

53. ENZIA Del Colle Dell'Infinito - Excellent 1, CAC, Best Female Brindle, Best Female
n. 17.08.2005

(Ego de Joanxichcan x Peki del Colle Dell'Infinito)
Cr.: Tanoni Alessandro
Pr.: Lődiné Gombkötő Anita


CHAMPIONS CLASS

54. ANIMA Del Cavaliere D'Italia - Excellent 1
n. 03.04.2006

(Dusky x Desy Dell Cavaliere D'Italia)
Cr.: Salvatore Fiorito
Pr.: Lődiné Gombkötő Anita


VETERAN CLASS

55. Mi-Vi-Si HERA - Excellent 1, Best Veteran
n. 15.05.2001

(David Del Colle Dell’Infinito x Mi-Vi-Si Bella)
Cr.: Farago Janos
Pr.: Sarkozi Roland